Strona główna> Doświadczenie>Artur Tanistra

Katowice, 01.07.2013

REFERENCJE

Artur Tanistra pracował w ING Banku Śląskim w Departamencie Zarządzania Aplikacjami od marca 2011 roku do marca 2013.

W okresie zatrudnienia dzielił się swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną z obszaru testowania aplikacji internetowych oraz architektury aplikacji internetowych.

Do zadań Artura należało prowadzenie testów akceptacyjnych aplikacji oraz testów regresji aplikacji. Ww. obszarze Artur wykazał się dużą wiedzą merytoryczną i teoretyczną oraz otwartością na nowości.

Był pracownikiem obowiązkowym, systematycznym i dyspozycyjnym. Zawsze wywiązywał się z powierzonych zadań. Właściwie priorytetyzował zlecone prace.

Artur jest osobą ambitną, bezkonfliktową i dbającą o szczegóły, z dużymi umiejętnościami analitycznymi oraz testerskimi.

Potrafi szybko adaptować się do nowych warunków. Doskonale radzi sobie z pracą w warunkach ograniczeń czasowych oraz stresu zachowując opanowanie i rzeczowe podejście do problemu/zadania.

Znakomicie sprawdzał się w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i pracy zespołowej. Jako Lider zespołu testerskiego wykazał się dużymi umiejętnościami organizacyjnymi.

Był niewątpliwie autorytetem dla pozostałych członków zespołu szczególnie w dziedzinie testowania.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Artura jako pracownika. W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny

Kiełbasa Przemysław

Manager Wydziału Korporacyjnej Bankowości Internetowej

testowanie oprogramowania | outsourcing testów | software testing | testerzy