Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/testspring/domains/testspring.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 546 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/testspring/domains/testspring.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 546

Strona główna> O nas

graph1

Czym jest Testspring?

Jesteśmy testerami! Testspring to firma, w której postanowiliśmy połączyć umiejętności, wiedzę i długoletnie doświadczenie najlepszych testerów. Chcemy testować dla Ciebie.

graph2

Doświadczenie

Nie istnieje nic cenniejszego niż doświadczenie. My je posiadamy. Na przestrzeni ostatnich siedmiu lat mieliśmy okazję sprawdzać swoje umiejętności w najciekawszych branżach, pracowaliśmy dla największych klientów. Testowaliśmy oprogramowanie dla banków, przewoźników kolejowych, firm logistycznych. Zobacz nasze portfolio, aby dowiedzieć się więcej!

graph3

Nasz zespół

Nasi testerzy posiadają szereg unikalnych umiejętności, które pozwalają wykonać pracę na najwyższym poziomie, przy zachowaniu efektywności i szybkości.

Testowanie to nie tylko praca. To dla nas pasja i styl życia. Codziennie szukamy błędów: na swoich smartfonach, ulubionych portalach internetowych, czy ekspresach do kawy. Czytamy testerskie blogi, wymieniamy się doświadczeniami oraz udzielamy się na forach.

Dla nas wszystko kręci się wokół testów! Dlatego nawet jeśli posiadasz już zespół testowy, warto nas wypróbować i skorzystać z usług prawdziwych pasjonatów i profesjonalistów!

Zadamy pytania dotyczące Twojego oprogramowania, których nikt wcześniej nie zadał!

graph4

Pracuj z nami

Terminy gonią, masz coraz mniej czasu, a pracy nie ubywa? Potrzebujesz właśnie nas!

Warto weryfikować jakość oprogramowania. Dzięki ludziom „z zewnątrz” uzyskasz świeże spojrzenie.

Stworzymy zespół ludzi specjalnie dobranych do Twoich potrzeb.

Zespół będzie dostępny tylko do Twojej dyspozycji w wyznaczonych przez Ciebie ramach czasowych. Co więcej – zapewniamy wsparcie i stały konsulting również poza tymi ramami.

Zapewniamy wysoką jakość usług, przy zachowaniu optymalnej ceny dla Klientaskontaktuj się!

testowanie oprogramowania | outsourcing testów | software testing | testerzy