DevSpring tworzenie programów

DevSpring tworzenie i projektowanie programów

Testspring to firma, która oferuje nie tylko testowanie oprogramowań, ale również cały szereg innych działań. Jednym z nich jest tworzenie programu na miarę Twoich potrzeb. Dzięki współpracy z IT.Focus i NSCode pomożemy Ci stworzyć bezpieczne rozwiązanie dla Twoich użytkowników!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Mobile Development
Nasi partnerzy stworzą nowoczesną aplikację mobilną dla systemu Android oraz iOS. Specjaliści sprawią, że Twój produkt będzie działał bez zarzutu na wszystkich platformach. Wykorzystują również technologie hybrydowe React Native i Flutter.

Web Development
Zbudujemy dla Ciebie od podstaw atrakcją stronę internetową dostosowaną do urządzeń mobilnych i komputerów. Pracujemy w różnych technologiach. Zapewnimy Ci również potrzebne rozwiązania chmurowe i całe zaplecze.

Usługi chmurowe
Aplikacje oparte na chmurze - dzięki nim zwiększysz bezpieczeństwo danych. Wykorzystujemy przy tym technologie oferowane przez różnych dostawców. Zbudujemy rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Backend/API Development
Nasi partnerzy zadbają również o wszystkie niezbędne technologie, które odpowiadają za dostarczenie stabilnej i bezpiecznego produktu. Działania w tym zakresie obejmują zarówno aplikacje mobilne, internetowe, jak i strony internetowe.

Projekt produktu
Zapewnimy Ci produkt, który użytkownicy pokochają również za design. Nasi partnerzy stworzyli do tej pory wiele przyjaznych interfejsów i chcą tworzyć kolejne. Dodatkowo wykonują audyty UX.

E-commerce
Coraz więcej sklepów stacjonarnych prowadzi sprzedaż również w internecie. Chcesz udostępnić swoją ofertę online? Partnerzy Testspring stworzą funkcjonalny sklep internetowy dopasowany do specyfiki Twojej działalności i zintegrują go z oprogramowaniem.

QA
Testspring zajmie się procesem QA. Wykonamy wszystkie działania prowadzące do osiągnięcia założonego poziomu jakości. Wyeliminujemy pojawiające się błędy, zanim będzie za późno. Dzięki temu zyskasz gotowy przetestowany produkt dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań użytkownika.

DevSpring – tworzenie i projektowanie programów

DevSpring to połączenie usług testowych i developmentu. Dzięki współpracy z naszymi partnerami możemy zapewnić Ci stworzenie produktu szytego na miarę Twoich potrzeb. Aktywnie współpracujemy z IT.Focus oraz NSCode, czyli firmami specjalizującymi się w przenoszeniu konceptu klienta na kod. Dlaczego warto nam zaufać?

Technologie to nasza specjalność

IT.Focus oraz NSCode to firmy, które zatrudniają specjalistów różnych technologii. Wśród nich znajdują się:

Oferta DevSpring to nie tylko tworzenie programów

Nasi partnerzy dostarczają swoim klientom zarówno gotowy produkt, jak i wsparcie techniczne. W zespole NSCode znajdziesz specjalistów IT, którzy pomogą Ci rozwiązać problemy związane z urządzeniami, oprogramowaniami i stronami internetowymi. Aby otrzymać rozwiązanie, wystarczy wykonać telefon lub napisać wiadomość. Jeżeli potrzebujesz takiej pomocy, możesz skorzystać ze zdalnego outsourcingu IT.

IT.Focus oraz NSCode zajmą się tworzeniem programu dla Ciebie. Testspring zajmie się działaniami z zakresu QA. W efekcie otrzymasz gotowy produkt zgodny z Twoją koncepcją!


#Testowanie #Jakość #Szkolenia #Development #Konsulting #Logistyka #Case Study

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami już teraz!
Skontaktuj się z nami:

+48 881 201 165
kontakt@testspring.pl

ul. Wolnego 4/101
40-857 Katowice

fb in in

Dane spółki:

Stargate Technology sp. z o. o.
ul. Przeczna 9 A
32-626 Jawiszowice
nip: 5492437939