Konsulting IT dla Twojej firmy

Usługi konsultingowe IT dla Twojej firmy

Testspring pomoże Ci w budowaniu relacji biznesowych, wzmocnieniu pozycji na rynku, a także zoptymalizowaniu procesów w firmie! Potrzebujesz wsparcia w tworzeniu strategii, optymalizacji procesów w firmie, a może interesuje Cię outsourcing całego zespołu? W ramach oferty konsulting IT w Testspring zyskasz kompleksową obsługę. Dla nas najważniejsza jest efektywna współpraca i osiąganie wyznaczonych celów?

Optymalizacja IT

Osiągnij lepsze wyniki poprzez optymalne korzystanie z posiadanych narzędzi i ludzi. Nasza usługa optymalizacji przedsiębiorstwa jest skierowana do sektora digital. Oferujemy zestaw działań z pogranicza marketingu i QA. Dzięki temu ukierunkowujemy Twoją firmę na lepszą sprzedaż wartościowych produktów. Działania Marketingowe pozwolą Ci jasno określić przekaz dla klienta, co wpłynie na lepsze prowadzenie sprzedaży. Konsulting biznesowy zagwarantuje Ci poprawę efektywności działań firmy oraz jej ciągły rozwój. Optymalizacja procesów biznesowych pozwoli uniknąć problemów z wdrażaniem nowych projektów, zarządzaniem zasobami firmy, a także organizacją pracy zespołu.

Wsparcie wdrożeń

Skupiasz się na stworzeniu produktu... a co potem? Dzięki współpracy z Testspring możesz zaoferować swojemu klientowi opiekę nad wdrożeniem, która składa się z:

  • Przygotowania materiałów szkoleniowych,
  • Obsługi zgłoszeń klientów końcowych,
  • Przygotowania zgłoszeń potwierdzonych błędów dla zespołu developerów.

Zaoszczędź czas developerów, przekazując testerom obsługę projektów w fazie go-live. Nasi specjaliści stworzą dział wsparcia technicznego i obsługi klienta, aby odciążyć bardziej kosztownych członków zespołu.

Audyty

Audyty przeprowadzone przez fachowców to najlepszy sposób na oszacowanie stanu firmy i jej procesów. Aby poprawić wydajność, jakość świadczonych usług i zysk z projektu, warto zwrócić się po pomoc do specjalistów.

Outsource całego zespołu QA

Rozpoczynasz duży projekt? Brakuje Ci działu testów? Zamiast zajmować się czasochłonnym procesem rekrutacji, powierz te działania konsultantom z Testspring. Zoptymalizuj koszty i zapłać tylko za potrzebne usługi. Przyspiesz wdrożenie dzięki natychmiastowemu stworzeniu zespołu. Polegaj na doświadczeniu firmy, a nie jednostek.


Usługi

Bezpłatna analiza i wycena

Zanim zaczniemy –
BEZPŁATNA analiza i wycena

Oferujemy to, czego potrzebujesz. Dlatego musimy poznać Twoją firmę i oprogramowanie. W tym celu przeprowadzamy darmową analizę i wycenę.

  • Analiza firmy, oprogramowania i metodologii dostaw
  • Wsparcie ekspertów z branży IT
  • Oferta dostosowana do potrzeb

Jak pracujemy?

Analiza

Analiza

Przeprowadzimy darmowy audyt. Określimy cele biznesowe. Nazwiemy ryzyka. Przekażemy rekomendacje. Dzięki temu zaproponujemy dokładnie te usługi, których potrzebujesz.

Umowa

Umowa

Po konsultacjach otrzymasz propozycję usług, wyceny i modelu współpracy. Po akceptacji i podpisaniu umowy opracujemy plan wdrożenia.

Realizacja

Realizacja

Możemy rozpocząć testy do 48 godzin od zamówienia. Zakres usług dostosujemy na bieżąco do Twoich potrzeb.


Więcej o nas

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami już teraz!
Skontaktuj się z nami:

+48 881 201 165
kontakt@testspring.pl

ul. Wolnego 4/101
40-857 Katowice

fb in in

Dane spółki:

Stargate Technology sp. z o. o.
ul. Przeczna 9 A
32-626 Jawiszowice
nip: 5492437939