QA w logistyce i łańcuchu dostaw

Zapewnienie jakości w logistyce i łańcuchu dostaw z Testspring!

Specjaliści Testspring zapewnią Ci szczegółową analizę proponowanego przez Ciebie rozwiązania. Potrafimy nie tylko testować, ale również patrzeć na projekt z szerszej perspektywy. Możesz otrzymać od nas wsparcie wsparcie na każdym etapie rozwoju. Przeanalizujemy Twój produkt pod kątem użyteczności, wydajności oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo pomożemy Ci zoptymalizować procesy w firmie, zachowując przy tym najwyższą jakość.

Analiza systemu w logistyce!

Logistyka i łańcuch dostaw wymaga ciągłej aktualizacji. Rynek zmienia się dynamicznie, a tym samym często dodawane są nowe funkcje i moduły w różnego typu rozwiązaniach IT. Aby nie stracić pozycji na rynku, należy zadbać nie tylko o podążanie za potrzebami konsumentów, ale również zapewnienie jakości! Jak to zrobić?

  • Zagwarantujemy Ci wsparcie powdrożeniowe!
  • Stworzymy dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb automatyczne testy.
  • Dzięki nim zapewnisz swojej firmie szybką weryfikację i walidację nowej wersji oprogramowania i uniknięcie poważnych błędów.
  • Jeżeli przygotowujesz się do wprowadzenia nowego rozwiązania na rynek, otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie.

Oferujemy swoją pomoc nie tylko w zakresie napraw i udoskonaleń systemu, ale również szkoleń dla pracowników i kandydatów.

Zapewnimy Ci wsparcie dostawy systemu!

Musisz zadbać o jakość systemu pod względem wydajności, użyteczności, a także spełnienie wymagań biznesowych i legislacyjnych. Dopilnujemy, aby Twój produkt wprowadzony na rynek był kompletny i funkcjonował bez zarzutu. Odpowiadają za to testy akceptacyjne. Dzięki nim zapewnimy Ci wysoką jakość pod kątem użyteczności i gotowość do wdrożenia. W ten sposób unikniesz poważnych błędów, które mogą doprowadzić do obniżenia zaufania użytkowników, a tym samym konwersji.

Wsparcie narzędziowe testów

Czy istnieje szybki sposób na poprawienie jakości w Twojej firmie? Tak! Dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi możemy zapewnić Ci lepsze wsparcie procesu i samych testów. Jako specjaliści z branży pomożemy wybrać odpowiedni software spełniający wymagania Twojego przedsiębiorstwa. Pomożemy wykorzystać go w efektywny sposób. Przeszkolimy ludzi i wdrożymy procesy maksymalizujące korzyści.

Usługi

Bezpłatna analiza i wycena

Zanim zaczniemy –
BEZPŁATNA analiza i wycena

Oferujemy to, czego potrzebujesz. Dlatego musimy poznać Twoją firmę i oprogramowanie. W tym celu przeprowadzamy darmową analizę i wycenę.

  • Analiza firmy, oprogramowania i metodologii dostaw
  • Wsparcie ekspertów z branży IT
  • Oferta dostosowana do potrzeb

Jak pracujemy?

Analiza

Analiza

Przeprowadzimy darmowy audyt. Określimy cele biznesowe. Nazwiemy ryzyka. Przekażemy rekomendacje. Dzięki temu zaproponujemy dokładnie te usługi, których potrzebujesz.

Umowa

Umowa

Po konsultacjach otrzymasz propozycję usług, wyceny i modelu współpracy. Po akceptacji i podpisaniu umowy opracujemy plan wdrożenia.

Realizacja

Realizacja

Możemy rozpocząć testy do 48 godzin od zamówienia. Zakres usług dostosujemy na bieżąco do Twoich potrzeb.


Więcej o nas

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami już teraz!
Skontaktuj się z nami:

+48 881 201 165
kontakt@testspring.pl

ul. Wolnego 4/101
40-857 Katowice

fb in in

Dane spółki:

Stargate Technology sp. z o. o.
ul. Przeczna 9 A
32-626 Jawiszowice
nip: 5492437939