Szkolenia dla testerów oprogramowania i HR

Szkolenia dla testerów oprogramowania i HR

Możesz długo szukać ludzi, którzy spełniają dokładnie Twoje wszystkie wymagania. Możesz zatrudniać seniorów z długim stażem pracy. Możesz też zainwestować w zdolnych ludzi, których niedużym kosztem przeszkolisz i wdrożysz w proces. Czy wiesz, że korzystanie z odpowiedniego procesu rekrutacji i szkoleń pozwoli Ci zmniejszyć comiesięczne koszty nawet o połowę?
Kompetencje Twojego zespołu!

Najszybszą odpowiedzią na wymagania i potrzeby firmy dotyczące zespołu są wewnętrzne szkolenia. Dlatego właśnie Testspring przygotował zestaw autorskich warsztatów, które pomogą zwiększyć kompetencje Twojego zespołu w następujących dziedzinach:

 • Inżynieria wymagań
 • Zarządzanie projektem
 • Praca w metodykach zwinnych
 • Quality Driven Development

Są to najczęstsze obszary ryzyka, które mogą powodować wydłużenie czasu projektu, wzrost kosztów, obniżenie jakości oprogramowania. Dlatego podniesienie jakości warto rozpocząć od szkoleń – niezależnie od wdrożenia procesu testowego. To ważne, aby każdy członek zespołu wiedział:

 • jak ocenić wymagania czy też
 • jak zachować się, kiedy zbliżają się terminy realizacji i wiemy, że nie zdążymy zrobić wszystkiego.

W czym pomoże Ci profesjonalny proces rekrutacji?

Testspring to nie tylko eksperci w swojej dziedzinie i znakomici szkoleniowcy. W naszym zespole znajdują się również osoby odpowiedzialne za profesjonalną rekrutację pracowników. Jeżeli nie zatrudniasz ekspertów od zarządzania zasobami ludzkimi, proces rekrutacji może zakończyć się niepowodzeniem. Bez wątpienia zatrudnienie osoby, która nie posiada odpowiednich kompetencji generuje kolejne koszty dla Twojej firmy.

Nie wybieraj ludzi na podstawie stażu pracy i CV! Zwróć uwagę, aby zatrudniać osoby z potencjałem, odpowiednimi umiejętnościami i spełniające Twoje potrzeby. Pomożemy Ci zarówno stworzyć dział testów, jak i uzupełnić braki. Pamiętaj, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie jakości!

Stwórz zespół od zera lub uzupełnij braki w modelu hybrydowym!

Nie możesz pozwolić sobie na przestój w firmie? Potrzebujesz ludzi na już? Nie jesteś zainteresowany outsourcingiem? Mamy dla Ciebie ofertę idealną. Zobacz, na czym polega nasz model hybrydowy! Specjaliści Testspring niezwłocznie zapełnią wolne stanowiska w Twojej firmie, abyś nie musiał czekać. Następnie zajmiemy się procesem rekrutacji.

 • Zapewnimy Ci natychmiastowe wsparcie naszych specjalistów, abyś mógł kontynuować pracę bez przerwy.
 • Następnie organizujemy proces rekrutacyjny i wybieramy osoby z potencjałem. Dzięki temu unikniesz oczekiwania na idealnego kandydata i przepłacania.
 • Zapewniamy wybranym osobom odpowiednie szkolenia i wdrożenie w stworzony przez nas proces.
 • Sukcesywnie zmieniamy naszych specjalistów na Twoich pracowników. Zapewnimy Ci niskim kosztem osoby idealnie odpowiadające Twoim potrzebom.

Wsparcie narzędziowe testów

Czy istnieje szybki sposób na poprawienie jakości w Twojej firmie? Tak! Dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi możemy zapewnić Ci lepsze wsparcie procesu i samych testów. Jako specjaliści z branży pomożemy wybrać odpowiedni software spełniający wymagania Twojego przedsiębiorstwa. Pomożemy wykorzystać go w efektywny sposób. Przeszkolimy ludzi i wdrożymy procesy maksymalizujące korzyści.


Usługi

Bezpłatna analiza i wycena

Zanim zaczniemy –
BEZPŁATNA analiza i wycena

Oferujemy to, czego potrzebujesz. Dlatego musimy poznać Twoją firmę i oprogramowanie. W tym celu przeprowadzamy darmową analizę i wycenę.

 • Analiza firmy, oprogramowania i metodologii dostaw
 • Wsparcie ekspertów z branży IT
 • Oferta dostosowana do potrzeb

Jak pracujemy?

Analiza

Analiza

Przeprowadzimy darmowy audyt. Określimy cele biznesowe. Nazwiemy ryzyka. Przekażemy rekomendacje. Dzięki temu zaproponujemy dokładnie te usługi, których potrzebujesz.

Umowa

Umowa

Po konsultacjach otrzymasz propozycję usług, wyceny i modelu współpracy. Po akceptacji i podpisaniu umowy opracujemy plan wdrożenia.

Realizacja

Realizacja

Możemy rozpocząć testy do 48 godzin od zamówienia. Zakres usług dostosujemy na bieżąco do Twoich potrzeb.


Więcej o nas

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami już teraz!
Skontaktuj się z nami:

+48 881 201 165
kontakt@testspring.pl

ul. Wolnego 4/101
40-857 Katowice

fb in in

Dane spółki:

Stargate Technology sp. z o. o.
ul. Przeczna 9 A
32-626 Jawiszowice
nip: 5492437939