Usługi

Testowanie oprogramowania

JAKOŚĆ TO NIE TYLKO TESTY, ALE TESTY TO DOBRY POCZĄTEK JAKOŚCI.
Fachowa analiza tworzonych produktów to podstawa usprawnienia procesu, zmniejszenia kosztów i ograniczenia ryzyka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostosujemy usługi testowania oprogramowania do Twoich oczekiwań, potrzeb i budżetu. Możemy pomóc w procesie wytwórczym zarówno poprzez ciągłą weryfikację tworzonych funkcjonalności, jak i przeprowadzenie testów systemowych (całościowych) po ukończeniu produktu.

Więcej

Zapewnienie jakości i kontrola procesu

Co to jest jakość? To niskie ryzyko, małe koszty dodatkowe i pełna satysfakcja klienta końcowego. Proces zapewnienia jakości zaczyna się dużo wcześniej niż testy. Kluczem udanego wdrożenia są efektywne procesy i wyszkoleni ludzie rozumiejący zadania i cele. Quality Assurance to podstawa udanej realizacji projektu i dostarczenia działającego produktu. Co w ramach usługi zapewnienia jakości i kontroli procesu może zaoferować Testspring?

Więcej

Szkolenia dla testerów oprogramowania i HR

Możesz długo szukać ludzi, którzy spełniają dokładnie Twoje wszystkie wymagania. Możesz zatrudniać seniorów z długim stażem pracy. Możesz też zainwestować w zdolnych ludzi, których niedużym kosztem przeszkolisz i wdrożysz w proces. Czy wiesz, że korzystanie z odpowiedniego procesu rekrutacji i szkoleń pozwoli Ci zmniejszyć comiesięczne koszty nawet o połowę?
Kompetencje Twojego zespołu!

Więcej

Devspring – nowa jakość developmentu

Devspring to nowa usługa, która pomoże wytworzyć lepszy soft dla Twojej firmy. Rozumiemy, co chcesz stworzyć, określamy wymagania, realizujemy projekt. Nadzorujemy każdy etap realizacji. Zapewniamy najwyższą jakość, ponieważ pracujemy wyłącznie z partnerskimi software house’ami, które spełniają nasze normy jakości.

Więcej

Usługi konsultingowe IT dla Twojej firmy

Testspring pomoże Ci w budowaniu relacji biznesowych, wzmocnieniu pozycji na rynku, a także zoptymalizowaniu procesów w firmie! Potrzebujesz wsparcia w tworzeniu strategii, optymalizacji procesów w firmie, a może interesuje Cię outsourcing całego zespołu? W ramach oferty konsulting IT w Testspring zyskasz kompleksową obsługę. Dla nas najważniejsza jest efektywna współpraca i osiąganie wyznaczonych celów?

Więcej

Zapewnienie jakości w logistyce i łańcuchu dostaw z Testspring!

Specjaliści Testspring zapewnią Ci szczegółową analizę proponowanego przez Ciebie rozwiązania. Potrafimy nie tylko testować, ale również patrzeć na projekt z szerszej perspektywy. Możesz otrzymać od nas wsparcie wsparcie na każdym etapie rozwoju. Przeanalizujemy Twój produkt pod kątem użyteczności, wydajności oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo pomożemy Ci zoptymalizować procesy w firmie, zachowując przy tym najwyższą jakość.

Więcej

Badania i rozwój w branży IT

TestSpring nie ogranicza się jedynie do testowania oprogramowania i szkolenia specjalistów. W strukturze naszej firmy znalazło się również miejsce na wewnętrzny dział B&R. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w przyszłość to dobra decyzja. Dzięki temu tworzymy trendy, a z naszych rozwiązań korzystają również inne firmy.

Więcej

Bezpłatna analiza i wycena

Zanim zaczniemy –
BEZPŁATNA analiza i wycena

Oferujemy to, czego potrzebujesz. Dlatego musimy poznać Twoją firmę i oprogramowanie. W tym celu przeprowadzamy darmową analizę i wycenę.

  • Analiza firmy, oprogramowania i metodologii dostaw
  • Wsparcie ekspertów z branży IT
  • Oferta dostosowana do potrzeb

Jak pracujemy?

Analiza

Analiza

Przeprowadzimy darmowy audyt. Określimy cele biznesowe. Nazwiemy ryzyka. Przekażemy rekomendacje. Dzięki temu zaproponujemy dokładnie te usługi, których potrzebujesz.

Umowa

Umowa

Po konsultacjach otrzymasz propozycję usług, wyceny i modelu współpracy. Po akceptacji i podpisaniu umowy opracujemy plan wdrożenia.

Realizacja

Realizacja

Możemy rozpocząć testy do 48 godzin od zamówienia. Zakres usług dostosujemy na bieżąco do Twoich potrzeb.


Więcej o nas

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami już teraz!
Skontaktuj się z nami:

+48 881 201 165
kontakt@testspring.pl

ul. Wolnego 4/101
40-857 Katowice

fb in in

Dane spółki:

Stargate Technology sp. z o. o.
ul. Przeczna 9 A
32-626 Jawiszowice
nip: 5492437939